СПАЛНА ВЕГАС - КУПИ НА РАТИ
, , ,

СПАЛНА ВЕГАС

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 39,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Лежај со натказни: 244 x 206 x 89 cm (за душек: 160 x 200 cm)
Ормар: 203 x 60 x 201,5 cm
Бифе: 100 х 43,5 х 85 cm
Комплетот вклучува лежај, ормар, натказни и бифе
БОЈА
Даб дакота со бела софт
МАТЕРИЈАЛ
Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм
ОПИС
Спална изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Со вклучен механизам за подигање на душекот.
ПРЕДНОСТИ
Меко затворање и ЛЕД осветлување на ормарот и натказните.
МЕХАНИЗАМ
Вклучен е механизам за кревање
Подница не е вклучена во комплетот
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА