Телевизор Fuego 50ELU610 ANDT - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор Fuego 50ELU610 ANDT

Fuego

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина 50″ (127cm)
Резолуција: (3840 х 2160)
Surround sound
Netflix, Netflix4k
Android TV
Clear Resolution Enhancer
PAL, SECAM
HDMI,USB,RF,SCART
DVB-T2/C
Вграден Wi-Fi
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница