TV TESLA 55" 55S635BUS - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

TV TESLA 55″ 55S635BUS

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 27,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на екранот (инчи / см): 55 / 139
Резолуција на екранот: 3840×2160
Мрежни карактеристики: Bluetooth, Chromecast, LAN, Wi-Fi
Димензии на телевизорот со држач за на маса (Ш x В x Д, мм) 1226x789x275
Димензии на телевизорот без држач за на маса (Ш x В x Д, мм) 1226x716x95
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница