TRINX M-1000 ELITE - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

TRINX M-1000 ELITE

TRINX
Нема инфо.

ГОЛЕМИНА НА РАМ L-18“
ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛО 27.5“
РАМКА АЛУМИНИУМСКА РАМКА
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

25,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница