Машки велосипед Trinx M-600 Elite - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Trinx M-600 Elite

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 25,050ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на рам L-21 “

Големина на тркало 27.5 “

Алуминиумска рамка

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница