Машки велосипед Trinx N-106 - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , ,

Машки велосипед Trinx N-106

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 17,200ден 18,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Алуминиумска рамка
Големина на тркало 26 “
Големина на рам М-15.5 “
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница