Телевизор FUEGO 32 EL 610 ANDT - КУПИ НА РАТИ
-47%
, , , , ,

Телевизор FUEGO 32 EL 610 ANDT

Fuego

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,300ден 11,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензија на екран: 32″-81cm/60Hz CMP
Резолуција: (1280×720) HD Ready
OS: Android/CPU: Quad core Cortex A7 x2 core 1.3GHz
Mеморија: RAM 1GB/ROM 8GB
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/Т2
Приклучок: WiFi/VGA/HDMI×2/USBх1
Headphone, AV, Coaxial Audio, RJ-45
Звучна моќност: 2x10W/VESA: 200 x 200
Време на одзив: 8ms(мили секунди)
Светлост: 180CD/m2
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница