Машки велосипед Trinx K-036 17″ - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Trinx K-036 17″

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Модел: TRINX STRIKER K036
Рамка: 26″*17″ челични цевки во специјална форма
Вилушка: Патување со челична суспензија
Trinx: 100 mm
Менувач: Shimano FD-TZ30
Преден дералиер: Shimano FD-TZ30
Заден менувач: Shimano RD-TZ50
Касет: Trinx Hi-Ten Steel 14-28T
Синџир: Hi-Ten Steel
Кочница: Механички диск од легура
Комплет тркала: Двоен ѕид од легура Trinx
Гума: CST 26″*1,95″ 27TPI
Тркало со синџир: 24/34/42T*170L
HUB: Тринкс
Седло: TRINX Sport
Педалата: TRINX Sport
Рачка: Стан Тринкс
Држач за шише + шише
Светло
Торбица
Алат ѕвонче
Брава за велосипед
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница