Велосипед TRINX K-036 PRO 21" - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Велосипед TRINX K-036 PRO 21″

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 17,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Модел: TRINX K-036 Pro
Рамка: 29″*17″ челични цевки во специјална форма
Вилушка: Патување со челична суспензија Trinx: 100 mm
Менувач: Shimano FD-TZ30
Преден менувач: Shimano FD-TZ30
Заден менувач: Shimano RD-TZ50
Касет: Trinx Hi-Ten Steel 14-28T
Ланец: Hi-Ten Steel
Кочница: Механички диск од легура
Комплет тркала: Двоен ѕид од легура
Гума: CST 26″*1,95″ 27TPI
Тркала со синџир: 24/34/42T*170L
HUB: Тринкс
Седло: TRINX Sport
Педала: TRINX Sport
Рачка: Trinx Flat
ДРЖАЧ ЗА ШИШЕ +ШИШЕ
СВЕТЛО
ТОРБИЦА
АЛАТ
ЅВОНЧЕ
БРАВА ЗА ВЕЛОСИПЕД
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница