Женски велосипед Vensini Diamante DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' Lady - КУПИ НА РАТИ
-7%
, , , ,

Женски велосипед Vensini Diamante DIAM281KK#18 28.3/8”/19” Lady

VENSSINI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,000ден 14,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Волан CITY 620X22.2X25.4
Сет V PVC без рачки кочници
Педали PVC KLASIK AKCIJA
Среден погон обичен 36Т коцка црн
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец 1/2X1/8″ MAYA
Обрач V1 28″ сив 36 дупки V1.28SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава контра 36R KINA
SP.28X1 3X8X1 5/8 (37-622)PNEUMAT.
Браник метален бел VENSINI
Предно светло + заден трепкач CAT SIBESAIL
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница