Лаптоп ACER NX.HE3EX.040 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Лаптоп ACER NX.HE3EX.040

Acer

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 25,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Голема на екран  15.6″
Процесор  Intel
Меморија  4 GB
диск  256 GB
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА