Компјутер PC i3 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Компјутер PC i3


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,140ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Процесор : Intel® B460 Chipset
CPU: Intel Core i3-10100 Comet Lake Quad 3.6GHz LGA 1200 6MB BOX
Графика: Intel UHD Graphics 630
Меморија: 4 GB DDR4
HDD: 240 GB SSD
LAN : 10/100/1000 Mbps Ethernet
Audio: HD Audio
ГАРАНЦИЈА ПО КОМПОНЕНТИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА