XIAOMI MI Електричен тротинет PRO 2 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

XIAOMI MI Електричен тротинет PRO 2

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 44,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

8.5 инчни тркала на пумпање со воздух
Максимална брзина 25км/ч
3 мода на брзини (5, 20 и 25км/ч)
Опсег на движење со едно полнење до 45км
Тежина 14.2кг
Брзо склопување на скутерот за 3 секунди
Е-ABS + Диск кочница
Изработен од авионски алуминиум
Вградени светла предно и задно
Покажувач на брзината на движење
Муктифункциска табла дисплеј кој покажува многу параметри
Вграден Bluetooth
Номинална Моќност 300W
Максимална моќност 600W
IP54 стандард на издржливост
Максимум товар до 100кг
20 степени агол на искачување
8-9 часа време на полнење
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница