Redmi Note 12 - КУПИ НА РАТИ
, ,

Redmi Note 12

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Приказ: 6.67 inches
Pixels:1080 x 2400
Операционен систем
Android 12 | MIUI 13
Камера: 48 MP | 8 MP | 2 MP
Внатрешна: 128GB 4GB RAM | 128GB 6GB RAM | 128GB 8GB RAM | 256GB 8GB RAM
Батерија:5000 mAh ( Li-Polymer 33W )
Процесорот: Qualcomm SM4375 Snapdragon 4 Gen 1 ( O)
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница