Лаптоп ACER 15.6" IPS R3 3250U12GB/256GB NX.HVTEX.01Q - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Лаптоп ACER 15.6″ IPS R3 3250U12GB/256GB NX.HVTEX.01Q

Acer

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 29,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Бренд:ACER
Процесори:Intel
RAM капацитет:4 GB
SSD капацитет:256 GB
Големина на екран:15.6″
Меморија:4 GB
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА