Лаптоп HP 450 G7 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Лаптоп HP 450 G7

HP

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 48,120ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Модел HP 450 G7, DOS
Процесор i3-10110U
РАМ 8 GB
Дисплеј 15,6″ IPS FHD
Диск SSD 256 GB NVMe
Графика Intel UHD Graphics 620
OS: Windows10 Pro 64-bit
Додатоци 2 USB 3.1 Gen 1 (1 charging) / 1 Thunderbolt™ (USB Type-C™ connector) / 1 RJ-45 / 1 headphone/microphone combo
1 HDMI 1.4 / 1 docking connector / 1 AC power
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница