Лаптоп HP NB 15-fc0041nia,Ryzen 5-7520U,15.6” FHD,RAM 16G - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Лаптоп HP NB 15-fc0041nia,Ryzen 5-7520U,15.6” FHD,RAM 16G

HP

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 34,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

HP NB 15-fc0041nia
Ryzen 5-7520U
15.6” FHD
RAM 16GB LPDDR5
SSD 512GB
VGA on Board
FreeDOS, Warm Gold,1Y
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА