Таблет ACER NT.LFQEX.002 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Таблет ACER NT.LFQEX.002

Acer

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Материјал за куќиште:Алуминиум
Дијагонала на дисплеј:10,4 инчи
Резолуција на екранот:2000 x 1200 пиксели
Тип на панел:IPS
Фреквенција на процесорот:2 GHz
Внатрешна меморија:4 GB
Внатрешен капацитет за складирање:64 GB
Број на вградени звучници:2
Број на микрофони:1
Капацитет на батеријата:6000 mAh
Ширина:247,2 мм
Длабочина:157 мм
Висина:7,8 мм
Тежина:0,44 кг
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА