Redmi Pad 4/128GB - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Redmi Pad 4/128GB

Redmi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Висина: 250,38 мм
Ширина: 157,98 : 7,05 мм
Тежина: 445 gDAS
Дисплеј : 10,61″
Резолуција: 1200 x 2000
Осветленост: 400 nits
Задна камера: 8MP
3GB+64GB, 4GB+128GB, 6GB+128GBLPDDR4X RAM + меморија UFS 2.2
Батерија и полнење: -8000 mAh (тип) Брзо полнење од 18 W
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

 

 

 

 

 

Продавница

Бренд