Лаптоп HP ProBook 450 G8 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Лаптоп HP ProBook 450 G8

HP

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 48,768ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Модел HP 450 G8,DOS
Процесор i5-1135G7
РАМ 8 GB
Дисплеј 15,6″ IPS FHD
Диск SSD 256 GB NVMe
Графика Intel Iris Xᵉ Graphics
Додатоци 3 Super Speed USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging, 1 power); 1 SuperSpeed USB Type-C 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort); 1 RJ-45; 1 headphone/microphone combo; 1 HDMI 1.4b; 1 AC power
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница