Компјутер PC office - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Компјутер PC office


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,916ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Процесор : Intel® H310 Chipset

CPU: Intel Celeron G4930 Coffee Lake Dual Core 3.2GHz

Графика: Intel UHD Graphics 610

Меморија 4 GB DDR4

HDD: 1TB SATA

LAN : 10/100/1000 Mbps Ethernet

Аудио: HD Audio

Бесплатна Достава

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks