HP Лаптоп ProBook 450 G9 (6F1E6EA) - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

HP Лаптоп ProBook 450 G9 (6F1E6EA)

HP

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 48,540ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

HP NB ProBook 450 G9
Intel Core i5-1235U (12M Cache, up to 4.4GHz)
15.6″ FHD (1920×1080) AG IPS
8GB (1x8GB) DDR4 3200
512GB PCIe NVMe SSD
Intel Iris X Graphics
No DVD, Webcam, BT, Wi-Fi, Free Dos, 3-cell, Asteroid Silver
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница