Samsung Galaxy A54 - КУПИ НА РАТИ
-19%
, , , ,

Samsung Galaxy A54

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 32,500ден 39,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

128GB
Висина:158.2 мм (6.23 инчи)
Ширина:76.7 мм (3.02 инчи)
Дебелина:8.2 мм (0.32 инчи)
Тежина:202 г. (7.13 мл)
Задниот дел:Пластика
Рамка:пластика
Пред:Горила стакло 5
Отпор:Отпорност на прашина
Отпорност на вода
Големина на екранот:6.4 инчи
Резолуција:1080 × 2340 пиксели
Врвна осветленост:1000 cd/m²
Тип:Li-Poly
Капацитет: 5000 mAh
Брзина на полнење со жица: 25 С.
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница