iPhone 15 Pro Max - КУПИ НА РАТИ
, , ,

iPhone 15 Pro Max

IPHONE

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 120,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Висина 159.9 мм (6.30 инчи)
Ширина 76.7 мм (3.02 инчи)
Дебелина 8.3 мм (0.33 инчи)
Тежина 221 г. (7.80 мл)
Капацитет: 4441 mAh
Големина на екранот 6.7 инчи
Резолуција 1290 × 2796 пиксели
Стапка на освежување 120 Hz
Густина на пиксели 460 ppi
Однос на екранот и телото ≈ 89.8%
Врвна осветленост 2000 cd/m²
Заштита на екранот: Керамичко штитно стакло
Екран на допир: Да
Екран без рамки: Да
Технологија на процесорот: 3 nm
Максимална брзина на процесорот: 3.78 GHz
Архитектура на процесорот: 64-bit
Микроархитектура: 2x 3.78 GHz – Everest 4x 2.11 GHz – Sawtooth
RAM мемориј: 8GB
Складирање 256GB
Вид на складирање NVMe
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница