Iphone 13 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Iphone 13

Apple

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 63,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран: 6.1″ Super Retina XDR OLED – HDR

Chipset: Apple A15 Bionic

Интерна меморија: 128 GB, RAM 4 GB

Камера: 12+12/ 12 MP

Батерија: Li-Ion 3240 mAh

Гаранција 1 година

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X