Redmi Note 12 5G - КУПИ НА РАТИ
-11%
, ,

Redmi Note 12 5G

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,900ден 17,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран: 6.67-inch (1080×2400)
Процесор: Qualcomm Snapdragon.
Front Camera: 13MP.
Rear Camera: 48MP + 8MP + 2MP.
RAM 4GB, 6GB.
Storage: 128GB.
Батерија: 5000mAh.
OS Android 12.
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд