IPHONE 14 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

IPHONE 14

IPHONE

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 68,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Висина: 146.7 мм (5.78 инчи)
Ширина: 71.5 мм (2.81 инчи)
Дебелина: 7.8 мм (0.31 инчи)
Отпор: Отпорност на прашина, Отпорност на вода
Големина на екранот: 6.1 инчи
Резолуција: 1170 × 2532 пиксели
RAM меморија: 6GB
Складирање: 128GB
Тип: Li-Ion
Капацитет: 3279 mAh
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница