Samsung Galaxy A34 - КУПИ НА РАТИ
-23%
, , , ,

Samsung Galaxy A34

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 25,500ден 32,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Резолуција: 1080 × 2340 пиксели
Стапка на освежување: 120 Hz
Однос на аспект: 19.5:9
Густина на пиксели: 390 ppi
Чипсет: MediaTek Dimensity 1080
Јадра на процесорот: Окта-јадро
Технологија на процесорот: 6 nm
Максимална брзина на процесорот: 2.6 GHz
Архитектура на процесорот: 64-bit
Тип на меморија: LPDDR5
Графички процесор: ARM Mali-G68 MC4
RAM меморија: 6GB, 8GB
Складирање: 128GB, 256GB
Капацитет: 5000 mAh
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд