Лаптоп HP 250G7 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Лаптоп HP 250G7

HP

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 29,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дисплеј: 15.6 ” (39.6cm)
Резолуција: 1920 x 1080
Процесор: Intel Celeron Dual Core N4020, 2,8 GHz (4MB Cache)
Графичка: Intel UHD Graphics 600
Внатрешна Меморија: 4GB
Меморија: 128 GB SSD
Web камера: 0,3 Mpix sa mikrofonom
WiFi 802.11a/b/g/n/ac
Bluetooth 4.2
LAN 10/100/1000 GbE
HDMI 1.4b x 1, USB 3.1 x 2, USB 2.0 x 1
Батерија:Li-ion, 3 ćelije, 41 Wh
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница