Камин Alfa Plam 55 TERMO - КУПИ НА РАТИ
-4%
, , , , ,

Камин Alfa Plam 55 TERMO

ALFA PLAM

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,200ден 25,290ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност од 5 KW
Загревње на површина до  32 м2
Степен на искористеност 76.5%
Гориво: Дрво и дрвени брикети
Тежина: 91кг
Димензии В:Ш:Д: 780:965:612 mm
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница