МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNEI 14 AS - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNEI 14 AS

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 34,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Mотор: ИНВЕРТЕР PowerDrive
ЛЕД дисплеј
Звучен сигнал
Број на програми: 16
Волумен на барабанот: 54 l
Капацитет за перење: 10 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Одложен почеток
Функција на пареа
Заштита од прелевање
Сензор за ниво на вода
Заклучување – заштита за деца
Приклучна моќност: 1900 W
Време на програмата на 30°C: 67 min
Зголемено ниво на вода: 57 l
Потрошувачка на електрична енергија по циклус: 1.1 kWh
Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство: 214 kWh
Ниво на бучност при перење: 54 dB
Ниво на бучност при центрифугирање: 75 dB
Димензии (ШхВхД): 600x850x610 mm
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница