Фрижидер Vox KK 3300 - КУПИ НА РАТИ
-10%
, , , ,

Фрижидер Vox KK 3300

Vox

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 17,190ден 19,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A+
Димензии: (ШxДxВ) 54 x 60 x 170 cm
Капацитет бруто: фрижидер/замрзнувач 186/84
Капацитет фрижидер нето: 184
Капацитет замрзнувач нето: 84
3 стаклени полици
4 прилагодливи бариери на вратата
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

 

Бренд

Продавница