Базен Dinoland 57135 Intex - КУПИ НА РАТИ
-15%
, , , ,

Базен Dinoland 57135 Intex

Intex

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,690ден 5,510ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Вклучени 6 топчиња
Дополнителна заштитна подлога пред лизганицата
Димензии: 333 x 229 x 112 см
Возраст: 2+
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница