INTEX Базен масажер Pure Spa 201×71 cm - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

INTEX Базен масажер Pure Spa 201×71 cm

Intex

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 103,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Патентиран систем против каменец
Капацитет за 4 луѓе
Доаѓа со електрична пумпа за пумпање
Димензии: 201×71 cm
Опремен со систем за хлорирање, нема потреба од хемикалии во водата
140 прскалки за меурчиња
4 моќни прскалки за масажа
Доаѓа со две перничиња за глава
Материјал: PVC трослоен ламинат
Мотор за масажерите: 650 W /220-240 V
Мотор за меурчиња: 800 W /220-240 V
Притисок на масажерите: 0.48/0.69 bar
Греач: 2200W/220-240V
Проток на пумпата: 1,741 litres / hr
Температура: 20° – 40° C
Систем за тврда вода
Доаѓа со покривка и подлога
Пловка за дополнително хлорирање
Тестери за хлор
Торба за пренос
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница