Фурна + плотна Beko BSM 24300B - КУПИ НА РАТИ
, , , , , , , ,

Фурна + плотна Beko BSM 24300B

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 33,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A
Мултифункционална
Гас + 2 стаклена керамика
Дисплеј LED/ индикатори
8 функции на рерната
Чистење на пареа
Функција на одмрзнување
Вентилатор, Грил
Димензии: 60 x 60 x 60 cm
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница