Електричен тример Bosch ART 35 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Електричен тример Bosch ART 35

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Снага на мотор 600 W
Пречник на круг на сечење 35 cm
Систем сечење калем за конец/жица
Брзина сечење 8.000 o/min
Тежина 4,6 kg
ГАРАНЦИЈА 2 + 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница