Електрична пила Bosch UniversalChain 40 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Електрична пила Bosch UniversalChain 40

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Снага на мотор: 1.800 W

Должина сечиво: 40 cm

Брзина ланец: 12 m/s

Ланец: Хромиран

Ергономска дршка за тестирање и сечење дрва

SDS промена на ланец без на алат

Странично поставен резервоар за масло: (250 ml) со индикатор за ниво

Тежина (со ланец и меч): 4,3 kg

Гаранција 2+1 година

Бесплатна достава

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks