Машина за садови Bosch SMS 25AW04E - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за садови Bosch SMS 25AW04E

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 30,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа F
Димензии (ВxШхД): 84.5 x 60 x 60 cm
Eco 50 – штедлив програм за вода и енергија
12 комплети
Бучност – 46 dB (A)
5 програми: Intensive 70 ° C, Auto 45-65 ° C, Eco 50 ° C, Glass 40 ° C, Program 1h 65 ° C
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

 

Бренд

Продавница