BRAAVA 390T - КУПИ НА РАТИ
, ,

BRAAVA 390T

Нема инфо.

Потполно тивко работење
Ефективна крпа од микровлакна
Едноставно управување
За сите видови тврди подови
NorthStar навигација
Два начина на чистење: суво и водено
Pro-Clean платформа со резервоар за течност
Чистење по должина на рабови и под мебел
Сензори за спречување на пад од скали
Функција за брзо полнење
NiMH батерија 2000 mAh
Суво чистење – батерија: до 4 часа/ 93 m²
Водено чистење – батерија: до 2,5 часа/ 33 m²
Време на полнење: 4 часа,односно 2 часа со турбо полначот
Димензии: 244 x 216 x 79 mm
2 Години Гаранција
Бесплата Достава

20,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.