Тостер Severin 2389 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Тостер Severin 2389

Severin

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,690ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 1800 W

Куќиште отпорно на топлина

Нелепливи грил плочи

Димензии на плочите: 33 x 24 cm

Контрола на температура

Можност да се користи како скара, плочите се отвараат за 180 степени

Сад за маснотии

Лесен за чистење

Отстранливи плочи за полесно чистење

Пилот светлина и индикатор подготвен за употреба

Гумени ногарки

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks