SENCOR Пегла на пареа SSI 8300RS - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

SENCOR Пегла на пареа SSI 8300RS

Sencor

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност 3,200 W
Керамичка плоча
Транспарентен канистер за вода (капацитет 350 ml)
Контрола на температура
Систем за самочистење од калцификати
Anti-Calc систем за спречување на формирање на калцификати на дупчињата од плочата
Drip-Stop функција за спречување на капки да паѓаат врз облеката
Опција за вертикално испуштање на пареа
Steam boost
Копче за прскање на вода
Контрола на температура
Идикаторско светло за температурата
Сад за полнење
Steam burst: 195 g/min
Должина на кабел: 1.9 m
Димензии (Д×Ш×В): 315 × 122 × 144 mm
Тежина: 1330 g
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница