ISKRA електрична скара со постоље YD307S-A - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ISKRA електрична скара со постоље YD307S-A

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Напон: 220-240V~50/60Hz
Моќност: 2200W
Димензии на скара: 570 x 435 mm (Д x Ш)
Хромирана метална решетка за греење
Термостат со LED индикатор
Квалитетна електрична скара во VDE штекер
Резервоар за собирање маснотии
Ветробранско стакло
Дополнителна решетка за греење монтирана на шофершајбната
Основа со 4 ногарки и брзо склопување
Полица за складирање: 388 x 278 mm (Д x Ш)
Вкупни димензии: 570 x 435 x 773 mm (Д x Ш x В)
Димензии на кутијата (ч mm): 595 (L) x 440 (Ш) x 80 (В)
Нето тежина: 4,35 kg
Бруто тежина: 4,55 kg
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

 

 

Бренд

Продавница