ISKRA SL-6006 Пегла на пареа - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

ISKRA SL-6006 Пегла на пареа

Iskra
Нема инфо.

Карактеристики за пеглата:
ISKRA SL-6006
• Моќност: 3000W
• Напон: 220-240V, 50Hz
• Капацитет на канистерот за вода: 350ml
• Керамичка површина
• Испуштање на пареа
– вертикалнo
– нормално: 15-25 g/min
– интензивно: 0.3-1 g/tlak
• Прскање вода
• Прилагодлив термостат
• Не се создава каменец
• Заштита од капење
• Функција – самочистење
• Автоматско исклучување
• Мерица
• Димензии: 320x136x162 mm (ДхШхВ)
• Тежина: 1,11 kg
• Должина на ел. кабел: 1.9 m

3,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница