Правосмукалка Arnika bora 5000 2400W - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Правосмукалка Arnika bora 5000 2400W

ARNIKA BORA

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Правосмукалка
Моќност: 2400 W
Капацитет на сад: 1,2 L
Регулација на моќноста
Hepa филтер
Ниво на бучава 81 dB
Кабел 6m
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА