City Coco (12 Ah Li-Ion 20 - 30 km) - КУПИ НА РАТИ
, , ,

City Coco (12 Ah Li-Ion 20 – 30 km)

CITY COCO

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 75,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

CITY COCO е со по различен дизајн од класичниот изглед на тротинет или скутер. Моделите, кои имаат максимална брзина од 40 км / ч и опсег од 20 км до 60 км зависно од моќноста на батеријата. CITY COCO го имаме на располагање со три модели на батерии.
CITY COCO со кој има обсег на поминување од 20-30 км.
CITY COCO располага со моќен 1500 W електро мотор како и 15 Tubes контролер за високи перформанси и одличен сопирачки систем составен од диск кочници на предното и задното тркало.Ќе уживате во возењето со 8 ” фелни, прилагодени браници и стилски гуми со импресивни димензии 225/55-8.
CITY COCO располага со целокупна опрема за учество во сообраќај како што се предно светло, предни и задни жмигавци, ретровизори и стоп светло.
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница