DAIKIN 12 INVERTER - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

DAIKIN 12 INVERTER

Daikin
Нема инфо.

Моќност

Ладење  3.5 kW

Греење  4.0 kW

Потрошувачка

Ладење   (1.3 – 4.0)

Греење   (1.3 – 4,8)

Енергетска ефикасност Class

Ладење  A++

Греење   A+

Operation Range

Ладење -15 до + 50

Греење -15 до + 30

44,350ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница