ДЕТСКИ КРЕВЕТ БОНИ - КУПИ НА РАТИ
-20%
, , , ,

ДЕТСКИ КРЕВЕТ БОНИ

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 17,360ден 21,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Вклучена подница: Не
Димензија: 95 х 205 х 124
Димензија висина: 124
Димензија длабочина: 205
Димензија ширина: 95
Боја: Бела
Материјал на изработка: Иверка
Вид лежај: За подница
Димензија за спиење: 90 x 200
Простор за складирање: Да
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА