ДЕТСКИ КРЕВЕТ НА СПРАТ СВЕЈ АНТРАЦИТ - КУПИ НА РАТИ
-20%
, , , ,

ДЕТСКИ КРЕВЕТ НА СПРАТ СВЕЈ АНТРАЦИТ

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,440ден 19,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Вклучена подница: Не
Димензија: 207 х 170 х 107
Простор за втор душек: Да
Димензија висина: 107
Димензија длабочина: 170
Димензија ширина: 207
Боја: Антрацит
Материјал на изработка: Иверка
Вид лежај: За подница
Димензија за спиење: 90 x 200
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА