Dragon A9-2T - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , ,

Dragon A9-2T

Italjet

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 84,825ден 93,495ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 3.8 hp

Тип на мотор: Еден цилиндар, 50cc – 2тактен

Ладење: Воздушно ладење

Стартување: Електрично / Курбла

Работен волумен на цилиндарот 50 cc

Сооднос на компресија:  10.5:1

Тежина: 110 kg

Максимална брзина: 50 km/h

Систем за подмачкување: Автоматско подмачкување

Максимален вртежен момент: 3.1 (6000) Nm/r/min

Должина / Ширина / Висина: 1,850mm x 710mm x 1,130mm

Капацитет на гориво :5 L

Свеќица : A7RTC

Батерија: 12V4Ah

Предни / Задни Гуми:  120/70-12

Бренд

Продавница