ДВОКРИЛЕН ОРМАР АСУМПТА - КУПИ НА РАТИ
-15%
, , , , ,

ДВОКРИЛЕН ОРМАР АСУМПТА

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,015ден 5,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Висина: 170
Димензија: 80 х 52 х 170
Длабочина: 52
Боја: бела
Материјал на изработка: иверка
Ширина: 80
Вид плакар: ормар
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА